Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Vitessevoorelkaar

Gezellig, nuchter maatje gezocht voor Andre

Andre vindt het leuk om ergens wat te drinken, auto te rijden of gewoon iemand die gezellig voor hem langskomt Wie is Andre? Andre is een man van 59 jaar met een licht verstandelijke beperking na een TIA. Hij woont binnen een woongroep op het woonzorgpark van 's Heeren Loo waar hij 24-uurszorg krijgt. Het is een man met humor en houdt van een grapje. De humor die op het randje ligt, vindt hij het leukst. Hij is nieuwsgierig van aard, maar kijkt eerst even de kat uit de boom. Hij kan daardoor overkomen als een brombeer, maar stiekem vindt hij veel dingen leuk en geniet hij van gezelligheid om hem heen. Hij is mobiel en heeft vroeger een rijbewijs gehad. Helaas kan hij na zijn TIA niet meer autorijden. Hij geniet wel van ernaast zitten. Hij kijkt graag naar voetbal en het tv programma 50/50 en naar auto's. Iedere zaterdag gaat hij met zijn groep naar de Brasserie op het woonzorgpark voor een koffie en een 0.0 biertje. In de zomer is hij naar de zwarte cross geweest, waar hij van genoten heeft. Zijn moeder en zussen komen weleens op bezoek, wat hij erg leuk vindt. Wat vraagt Andre? Voor Andre zijn wij op zoek naar een vrijwilliger die er met hem op uit kan gaan. Ergens wat drinken, een ritje met de auto, gewoon even op bezoek komen of op zijn verjaardag. Of er even op uit. Zijn begeleiders kunnen je vertellen wat hij nog meer leuk vindt. Een vrijwilliger met humor, die het niet allemaal te serieus neemt en iemand die nuchter met hem omgaat. Het liefst op de zondag, omdat hij dan vaak niets te doen heeft, of door de weeks in de avond. Maar in overleg is er veel mogelijk. De frequentie, de dag en tijdstip zijn in overleg. Kom jij een keer een bakkie doen?

Lees meer
Structureel

Apeldoorn

Maatje, buddy & gezelschap

Beschrijving

Andre vindt het leuk om ergens wat te drinken, auto te rijden of gewoon iemand die gezellig voor hem langskomt

Wie is Andre?

Andre is een man van 59 jaar met een licht verstandelijke beperking na een TIA. Hij woont binnen een woongroep op het woonzorgpark van 's Heeren Loo waar hij 24-uurszorg krijgt. Het is een man met humor en houdt van een grapje. De humor die op het randje ligt, vindt hij het leukst. Hij is nieuwsgierig van aard, maar kijkt eerst even de kat uit de boom. Hij kan daardoor overkomen als een brombeer, maar stiekem vindt hij veel dingen leuk en geniet hij van gezelligheid om hem heen. Hij is mobiel en heeft vroeger een rijbewijs gehad. Helaas kan hij na zijn TIA niet meer autorijden. Hij geniet wel van ernaast zitten. Hij kijkt graag naar voetbal en het tv programma 50/50 en naar auto's. Iedere zaterdag gaat hij met zijn groep naar de Brasserie op het woonzorgpark voor een koffie en een 0.0 biertje. In de zomer is hij naar de zwarte cross geweest, waar hij van genoten heeft.

Zijn moeder en zussen komen weleens op bezoek, wat hij erg leuk vindt.


Wat vraagt Andre?

Voor Andre zijn wij op zoek naar een vrijwilliger die er met hem op uit kan gaan. Ergens wat drinken, een ritje met de auto, gewoon even op bezoek komen of op zijn verjaardag. Of er even op uit. Zijn begeleiders kunnen je vertellen wat hij nog meer leuk vindt. Een vrijwilliger met humor, die het niet allemaal te serieus neemt en iemand die nuchter met hem omgaat. Het liefst op de zondag, omdat hij dan vaak niets te doen heeft, of door de weeks in de avond. Maar in overleg is er veel mogelijk. De frequentie, de dag en tijdstip zijn in overleg. Kom jij een keer een bakkie doen?

Praktische informatie

Tijd

Wekelijks 1 tot 2 uur

Locatie

Apeldoorn

Impact

Voor wie

Mensen die begeleid worden/wonen

Volwassenen

Ouderen

Impactgebied
Sociaal & welzijn
Categorie
Maatje, buddy & gezelschap
Inge
85% profielsterkte

Over Inge

Ik ben de vrijwilligerscoördinator bij 's Heeren Loo in Apeldoorn. Ik vertel je graag over de mogelijkheden.

  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Inge is ingeschreven op NLvoorelkaar sinds 11-04-2024
  • Meerdere positieve matches gemaakt